sadsad x
asdasd
FİLTRELE
SIRALA
Kapat
Long Socks
Total of 208 products are displayed.
3 4
208 ürün

Uzun Çorap

Modanın önde gelen unsurlarından biri olan çorapların binlerce çeşidi vardır. Her tarz kıyafetin altına giyilecek çorabın farklı olması nedeniyle, seçim yapmak zorlaşabilir. Uzun siyah çorap resmi bir giyim tarzını yansıtırken, uzun beyaz çorap daha spor görünebilir.

Uzun Çorap Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Çorap seçimi yapılırken, malzemenin sağlık açısından zararlı olup olmadığına bakılmalıdır. Beyaz uzun çorap satın alırken, pamuklu olması, gün boyu rahat kullanım sağlar. Özellikle uzun spor çorapların, mutlaka doğal bir iplikten üretilmiş olması gereklidir. Çok tercih edilmese de, beyaz uzun çorap erkeklerin de kullandığı çorap renklerinden biridir.

Yeni moda uzun çoraplar, dikkat çeken türlerdendir. Çizgili uzun çorap ve uzun şekilli çorap, eğlenceli görünmek isteyenler için ideal birer seçimdir. Kadın uzun çorap seçiminde ise, renk en önemli tercih nedeni olacaktır. Rengarenk elbiselerle birlikte, uzun çorap kız çocukları için vazgeçilmezdir. Uzun çizgili çorap, çocukları şirin gösteren unsurlardan biri olarak kalacaktır.

Uzun Renkli Çorap Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Renkli uzun çorap alışverişi yapmak istiyorsanız, giyeceğiniz kıyafetle uyumlu renkleri tercih etmelisiniz. Uzun renkli çorap modellerinde seçenekler oldukça fazla olsa da seçim yapmak size kalıyor.

Yaz aylarında çorap uzunluklarının kısalmaya başladığı bir gerçektir. Sıcak havalarda, uzun çorap kadınları terletebilir. Sandalet tarzı ayakkabılar çorapsız olarak giyildiği için, yaz aylarında çorap alışverişi de azalıyor. Mevsim ne olursa olsun, spor ayakkabıların içine mutlaka çorap giyilmesinin gerektiği unutulmamalıdır.

Klasik bir giyimde, uzun erkek çorap rengi, genelde, siyah uzun çoraptan yana kullanılır. Takım elbiselerin tamamlayıcısı gibi görünen çoraplar, moda dergilerinde de öne çıkıyor. Bayan uzun çorap alternatifleri arasında çok renk olsa da, erkeklerin rengi siyahtan şaşmıyor. Erkek uzun çorap denince akla siyah gelmeye devam edecektir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.