sadsad x
asdasd
FİLTRELE
SIRALA
Kapat
Cheap & Wholesale Socks
Total of 28 products are displayed.
3 4
28 ürün

Ucuz Toptan Çorap

En ucuz toptan çorap alternatiflerini sunuyoruz. İhraç fazlası Bolero toptan çoraklar çok uygun fiyatlarla tercihinize sunuluyor.

Toptan çoraplarda sunduğumuz büyük ucuzluk fırsatını değerlendirin. Toptan çorap alımlarınız için en ucuz toptan çorap fiyatlarını sunuyoruz. Ülke genelinde satış noktalarına yaygın olarak tedarik edilen “Bolero” marka çorapların ihraç fazlası olanları çok ucuz fiyatlarla size sunuluyor.

Siparişinizle, Avrupa'nın geneline ihracatı olan bir firmanın ürünlerine sahip olacaksınız.. Çorap toptancıları arasında, ürünleri İstanbul’da kendi fabrikamızda üretmekle öne çıkan firmalardanız. Menşei Uzak Doğu v.b. olan çoraplarla kıyaslamayınız. Üreticiden aldığınız ürünlerde, aracı ticari firmaların belirlediği ek kar marjına yaptığınız ödemeden de tasarruf etmiş olursunuz. Ürünlerimiz ihraç fazlasıdır. İhraç fazlası toptan çorap alımınızda en uygun fiyatları sunuyoruz. Ürünlerde az defo buluyor. Bolero marka çorapları çok ucuza alacağınız bu fırsatı kaçırmayınız.

Çeşitli kompozisyonlarda sunduğumuz çoraplarımız pamukludur. Erkek, bayan ve çocuk çorapları karışık olarak gönderilecektir. Ürünler soket, patik, kışlık, mevsimlik, diz altı olarak ve muhtelif renklerde size ulaştırılacaktır.

Sunduğumuz rakamların en ucuz toptan çorap fiyatları olduğuna dikkate çekmek isteriz. Bu fırsatı değerlendiriniz.

Siparişlerinizi, Türkiye'nin neresinde olursanız olun ister site üzerinden ister telefonla verebilirsiniz. En ucuz toptan çorap için siparişiniz, böylece adresinize kadar teslim edilecek.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.