sadsad x
asdasd

Çorap Markaları

Çorap Toptancısı tarafından satışa sunulan yüzlerce çorap çeşidi, birbirinden farklı özellikleri ve özel kullanım alanlarıyla zengin seçenekler sunuyor. Renk renk ve desen desen çorap modelleri, şık kombinler oluşturmanıza destek oluyor. Üstün kaliteye sahip iplik ve esnek materyaller ile üretilen çorap çeşitleri, Çorap Toptancısı tarafından farklı markaların koleksiyonları altında satışa sunuluyor.

Mısırlı Çorap Kalitesi

Erkeklerin hem sportif hem de klasik giyim kombinlerini tamamlayan Mısırlı çorap modelleri, şık ve kaliteli ürün alternatifleri ile dikkat çekiyor. Tamamen erkek çorap koleksiyonları tasarlayan Mısırlı Çorap, merserize ve rahat çorap ürünleri ile erkekler için konforlu bir kullanım imkanı sunuyor. %80 Merserize ve %20 Polyamid materyalden tasarlanan merserize çorap modelleri, Mısırlı Çorap'ın erkekler için sunduğu seçkin ürün koleksiyonlarını oluşturuyor. Ayağınızı tamamen saran ve hafifliği ile varlığını hissettirmeyen çorap modelleri, özellikle klasik giyinmeyi seven erkekler için benzersiz bir alternatif oluşturuyor. Farklı renk seçenekleri bulunan merserize ürün çeşitleri; siyah, lacivert, füme ve kahverengi gibi farklı alternatiflerle sunuluyor. Mısırlı Çorap tarafından üretilen zengin ürün çeşitleri arasında bulunan kokulu çorap modelleri, erkekler tarafından son dönemde tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Özel kimyasal uygulamalarla zenginleştirilen içeriği ile ayaktaki bakteri oluşumlarının da önüne geçen kokulu çorap ürünleri, ferah esans özelliği ile gün boyu ayakkabı içerisinde terleyen ayaklarınıza hoş bir koku bırakıyor.

Mudomay Şıklığı

Rahatlığı ve doğallığı ön plana alan Mudomay tarafından tasarlanan erkek çorap modelleri, üst düzey sağlık koşullarını ön plana alarak tasarlanıyor. Çorapların üretiminde ham madde olarak kullanılan ipliklerin tamamen doğal içerikli olması, Mudomay çoraplarının ayrıcalıklı özelliklerinden birini teşkil ediyor. Burun dikişsiz olarak tasarlanan Mudomay erkek çorap çeşitleri, bu yönüyle konforlu ve rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Çorapların boğaz kısmında bulunan lastik doku, özel invista Soft Lycra teknolojisiyle yeniden tasarlanarak sağlıklı bir kullanıma imkan sağlıyor. Bu bölgede uygulanan basınç minimum düzeye indirgenerek, sağlıklı bir kan dolaşımı sağlanıyor. Sportif giyinmeyi seven ve şıklığına önem veren erkekler için tasarlanmış erkek patik çorap ve suba çorap modelleri, birçok farklı renk seçeneği ile zengin kombinler oluşturmanız için imkan sağlıyor. Bambu ağaçlarının %100 doğal ve hiçbir kimyasal madde içermeyen liflerinden oluşturulan iplerle dokunan bambu çoraplar, Mudomay ürün koleksiyonunda geniş yer tutuyor. X-static saf gümüşten dokunmuş olan gümüş çorap modelleri, Mudomay çorap koleksiyonunun en özel parçalarından birini oluşturuyor. Termodinamik yapısı sayesinde ayaklarınızın yazın serin, kışın da sıcak kalmasını sağlayan gümüş çorap çeşitleri, iletken özelliği sayesinde manyetik bir alan oluşturarak kan dolaşımının hızlanmasına katkı sağlıyor.

Zengin Nordsox Koleksiyonu

Erkek, kadın ve çocuklar için birbirinden şık ve konforlu çorap modelleri tasarlayan Nordsox, özel kullanım alanı bulunan çorap çeşitleri ile dikkat çekiyor. Günlük kullanıma uygun olarak tercih edebileceğiniz Nordox çoraplarının yanı sıra, spor yaparken ya da uyurken kullanabileceğiniz yumuşacık tasarımlara sahip ürünler de markanın çorap koleksiyonunda yer alıyor. Kadınlar için spor çorapları, yünlü çoraplar ve kışlık çorap seçenekleri sunan Nordsox, erkekler için de eskimo çorapları, havlu çoraplar gibi farklı özelliklerde ürünler tasarlıyor. Nordsox markalı çorapların en belirgin özelliği, tüm çorap modellerinde tamamen havlu tasarımının kullanılması ya da tabanda havlu detayı bulundurması. Nordsox serisi çoraplar içerisinde, en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan kadın uyku çorapları, bahardan ilham alan renkleri ve adeta baharı anımsatan koku seçenekleri ile keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor. %100 akrilik ipten üretilen çoraplar, uzun süre deforme olmadan kullanabilme özelliği taşıyor. Okaliptüs, papatya ve lavanta gibi yatıştırıcı etkisi bulunan esanslar ile zenginleştirilmiş Nordsox uyku çorapları, kokusunu 5 yıkamaya kadar kaybetmeyerek uzun süre etkisini sürdürüyor. Antibakteriyel yapısı, ayaklarınızda bakteri oluşumunu engelleyerek, sağlıklı ayaklar için konforlu bir kullanım sağlıyor.

Şıklığınıza Penti Dokunuşu

Penti tarafından üretilen birbirinden özel ince çorap çeşitleri, kaliteli ve üstün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Hamileler için konforlu bir kullanım sağlayan özel külotlu çorap modellerinden, karın düzleştiren çorap çeşitlerine kadar birçok özel ürün, Penti ürün gamında yer alıyor. Bu ürünlerin yanı sıra, Penti termal çorap ve taytlar, diz altı pantolon çorapları ve suba çorap modelleri de Penti ürün koleksiyonunda geniş yer tutuyor. Yaz günlerinde çorapsız dışarı çıkamayanlar için özel olarak tasarlanmış Penti "Yok Gibi" çorap koleksiyonu, burun dikişsiz özel tasarımıyla ucu açık ayakkabılarla da rahatlıkla kullanılıyor. Kış mevsimlerinde sıcacık hissetmenizi sağlayacak Penti Koton çorap serisi; beyaz, lacivert, siyah ve füme gibi farklı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Her Stilin Temsilcisi: Bolero Çorap

Türkiye'nin önde gelen çorap markalarından biri olan Bolero Çorap, başta Türkiye ve Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesine çorap ve tekstil ihracatı yapıyor. Üretmiş olduğu çorap, iç çamaşırı ve tekstil ürünleri, sahip olduğu üstün kalite standartları ile şık ve konforlu bir kullanım imkanı sağlıyor. Markanın geniş ürün koleksiyonunda, erkek ve kız çocukları için figür oyuncaklı çorap çeşitleri, külotlu yün çorap modelleri, sevimli soket çoraplar gibi birçok ürün seçeneği bulunuyor. Kadınlar için farklı özellikler taşıyan ince çorap çeşitleri, babet çoraplar, yün çoraplar ve özel tasarımlı parmaklı çorap modelleri gibi zengin bir ürün çeşitliliği bulunuyor. Kış mevsiminde sıcacık hissetmenizi sağlayan yün ve Lambswool çorap modellerinin yanı sıra Angora çorap çeşitleri de kış mevsiminin en çok rağbet gören çorap modelleri arasında yer alıyor. Erkekler için havlu çorap modelleri, yazlık penye çorap çeşitleri, eğlenceli tasarımlara sahip parmaklı çoraplar, yün ve termal çoraplar da Bolero ürün koleksiyonunda geniş yer buluyor. Özel plaj çorapları, tek kullanımlık deneme çorapları ve özel tasarımlı ürünler de Bolero ürün yelpazesinde satışa sunuluyor. Markanın ürün gamında, çorap modellerinin yanı sıra erkek iç çamaşırı çeşitleri, kadın ve erkek pijama takımları, kadın taytları gibi farklı ürün seçenekleri de şık tasarımları ile dikkat çekiyor.

Bebek ve Çocuklara Artı & Katamino Dünyası

Bebek ve çocuklar için farklı kullanım özellikleri taşıyan, birbirinden şık ve benzersiz çoraplar tasarlayan Artı & Katamino çorap, hem erkek hem de kız çocukları için zengin ürün seçenekleri sunuyor. Kız ve erkek çocukların ortak kullanımına uygun kaydırmaz özellikli patik çoraplar, güvenli ve şık bir kullanım sağlıyor. Rengarenk çorap modelleri, şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Erkek ve kız çocukları için farklı renk ve desenlerle tasarlanmış külotlu çorap modelleri, soğuk kış günlerinde sıcacık bir koruma sağlıyor. Yünlü ve renkli külotlu çorap modellerinin yanı sıra, kız çocuklarının hoşlanacağı taşlı ve fantezi külotlu çorap modelleri de markanın ürün gamında yer alıyor.

Her Mevsim İçin Alternatif Roff Şıklığı

Parlaklık, doğallık ve zarafeti bir arada sunan Roff çorap, tüm ürünlerini eşsiz Tencel ipliğinden üreterek benzersiz bir ürün koleksiyonu sunuyor. Kadın ve erkekler için farklı özelliklerde ürünler tasarlayan Roff çorap, bambu, Lambswool ve yün gibi farklı materyaller kullanarak da ürünler tasarlıyor. Hem yaz hem de kış aylarında kullanılmak üzere tasarladığı zengin ürün çeşitleriyle Roff çorap, şık ve gösterişli çorap koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Özel Thermolite ipliğinden erkekler için üretilen termal çorap çeşitleri, soğuk kış günlerinde maksimum sıcaklık sağlıyor. Ürünün ayaktaki nemi hızlı bir biçimde dışarı atan tasarımı, ayaklarınızın daima kuru ve sıcak kalmasına yardımcı oluyor. Modal ipliği ve Kayın ağacının liflerinden elde edilen ipliklerle üretilen Roff Modal çorap koleksiyonu, ayaklarınıza yumuşacık bir şıklık kazandırıyor.

Farklı Markaların Özel Tasarımlı Çorap Modelleri Hangileridir?

Çorap Toptancısı tarafından özenle oluşturulan ürün koleksiyonları arasında, diyabet hastaları için tasarlanmış özel çorap modelleri de yer alıyor. Bolero çorap koleksiyonunda yer alan diyabetik çoraplar, hem kadın hem de erkekler için farklı ürün seçenekleri ile satışa sunuluyor. Diyabet hastalarının kan dolaşımını rahatlatmak amacıyla tasarlanmış çorap modelleri, boğaz kısmında lastiksiz olarak üretiliyor. Bu yanıyla, özellikle şeker hastalarının ayaklarındaki kan dolaşımının hızlandırılması amaçlanıyor. Aytuğ çorap tarafından, sertifikalı %100 organik pamuktan üretilen kadın çorapları, renkli seçenekleri ve rahat kullanımlarıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Burun dikişsiz olarak tasarlanan kadın soket çorap modelleri, terletmeyen ve koku yapmayan antibakteriyel özellikler taşıyor. Dore çorap tarafından tasarlanan ince çorap çeşitleri, hem kadınlar hem de kız çocukları için farklı seçeneklerle satışa sunuluyor. Diz altı masaj çoraplarından, termal mest çoraplarına kadar birçok özel ürün, Dore Çorap ürün koleksiyonunda yer alıyor. İnce külotlu çoraplar arasında yer alan Daymod külotlu çorap modelleri, 50 denye iplikten ve mat micro fiber olarak üretiliyor. Şık bir kullanıma imkan sağlayan tasarımı, vücudunuzu tam olarak sararak rahat ve konforlu kullanım imkanı sunuyor. Oral Çorap tarafından üretilen diz üstü ve diz altı kalın çorap modelleri, dayanıklı ve esnek pantolon çorabı koleksiyonunu oluşturuyor. Her yaştan kadın tarafından bilinen efsanevi marka Müjde çorap, diz altı ve diz üstü pantolon çorapları, külotlu çorap çeşitleri gibi birçok ürün çeşidi tasarlıyor.

Çorap Toptancısı üzerinden en sevilen çorap markalarına kolayca ulaşabilir, en avantajlı satın alma ve fiyat seçenekleriyle alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.