sadsad x
asdasd
600 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kolay İade
14 Gün İçerisinde İade Hakkı
İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Bayi Ol Üye Ol Üye Girişi Sepet (0)
İnsan Kaynakları

Staj 
Kış ve yaz dönemi için staj yapma zorunluluğu bulunan, meslek yüksek okulu ve meslek liseleri öğrencileri için, ik@bolerosocks.com adresinden mağazamıza ve merkez kadromuz için staj başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Tam Zamanlı (Full time) / Yarı Zamanlı (Part-time) 
Arnavutköy merkez ofisimizde ve Fabrikamızda sadece tam zamanlı çalışma imkânımız bulunmaktadır. Mağazamızda  ise hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı çalışabilme imkânı bulabilirsiniz. 

İş olanakları için, Eleman.net‘den açık pozisyonlarımızı takip edebilir ya da ik@bolerosocks.com adresine, merkez ofis pozisyonlarına ve fabrika mavi yaka pozisyonlarına  başvuru yaptığınızı belirterek CV’lerinizi gönderebilirsiniz. 

Eleman. net: Açık Pozisyonlar 

ÇALIŞANLARIMIZA SUNDUKLARIMIZ 


Doğum İzni 
Bolero Çorap çalışanları, kanunen belirlenen yasal sürelerde doğum izni haklarını kullanırlar. Doğum  iznine ayrılan personellerimiz döndüklerinde iş kaybı korkusu asla yaşamazlar. 

Ulaşım Kolaylığı 
Bolero kendi mağaza ve fabrika  arasında, çalışanların rotasyonlarını mümkün olduğunca az yapmaktadır. Çalışanların mümkün olduğunca evlerine yakın yerlerde çalıştırılmasına özen gösterilir. 

Kariyer İmkânı 
Her geçen gün hızla büyüyen markamızın, yeni oluşan kadrolarına ve çalışan ihtiyacına, mümkün olduğu kadar içeriden cevap vermeye çalışmaktayız. Bolero çorap  bünyesinde, mağazamızda ve fabrikalarımızda  yeni oluşan yönetici kadrolarımız için öncelikle, mevcut çalışanlarımızı değerlendirmek tercihimizdir. 

İndirimli Alışveriş İmkânı 
Tüm Bolero Çorap  çalışanları, Bolero’da satılan tüm ürünlerimizden indirimli olarak satın alma imkânına sahiptirler. 


OFİSLERİMİZ / ÇALIŞMA YERLERİMİZ 

Fabrika 

Genel Bilgi 
Bolero  Çorap fabrikası, İstanbul Arnavutköy ilçesinde, 13.500  m² alana  kuruludur. Bolero Çorap fabrikamızda, kendi markamız Bolero dışında, birçok farklı yabancı marka için de üretim yapılmaktadır. Bolero  Çorap, Avrupa’nın sayılı üretici firmaları arasında yer almaktadır. 

İş Olanakları 
Arnavutköy Fabrikamızdaki iş olanakları için, Eleman.net ‘den açık pozisyonlarımızı takip edebilir ya da ik@bolerosocks.com  e-mail  adresine, hangi pozisyon için  başvuru yaptığınızı belirterek CV’lerinizi gönderebilirsiniz. 

Çalışma Koşulları 
Fabrikamızda mavi yakalı çalışanlarımız vardiyalı, beyaz yakalı çalışanlarımız ise hafta içi  08:30 akşam 18:00 cumartesi ve pazar tatil şeklinde çalışmaktadır. Tüm çalışanlarımız şirketin yemekhanesinden faydalanabilir.


Arnavutköy Merkez Ofis / Fabrika


Genel Bilgi 
Bolero Çorap  genel merkez ofisi İstanbul Arnavutköy semtinde bulunmaktadır.13.500  m² alana kurulu merkez ofisimiz ve fabrikamızda  mavi yaka ve beyaz yaka çalışanımız görev yapmaktadır. 

İş Olanakları 
Bolero Arnavutköy merkez ofis iş olanakları için, Eleman.net ‘den açık pozisyonlarımızı takip edebilir ya da ik@bolerosocks.com adresine, merkez ofis pozisyonlarına veya mavi yaka pozisyonlarına  başvuru yaptığınızı belirterek CV’lerinizi gönderebilirsiniz. 

Çalışma Koşulları 
Arnavutköy merkez ofisimizde mesai saatleri sabah 08.30 ve akşam 18.00 şeklindedir. Cumartesi ve Pazar günleri merkez ofisimiz çalışmamaktadır. Tüm çalışanlarımız yemekhanemizden faydalanmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.