sadsad x
asdasd
600 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kolay İade
14 Gün İçerisinde İade Hakkı
İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Bayi Ol Üye Ol Üye Girişi Sepet (0)
FİLTRELE
SIRALA
Kapat
Bebek Külotlu Çorap
Toplam 0 ürün görüntüleniyor.
3 4
0 ürün

Bebek Külotlu Çorap

Külotlu çoraplar, bel kısmından itibaren başlayıp ayak ucuna kadar olan bölgeleri boşluk olmayacak bir şekilde kaplayan, çok fonksiyonlu özelliğe sahip bir iç giyim ürünüdür. Yetişkinler tarafından tercih edilen külotlu çoraplar, bebek giyiminde de sıkça kullanılırlar. Fakat özellikleri ve kullanım alanlarında bazı farklılıklar mevcuttur.

Bebek Külotlu Çoraplarının Özellikleri

Bebeklerin cildi aşırı derecede hassas ve tahrişe meyillidir. Bu nedenle bebeğin cildinin kolayca emebileceği zararlı kimyasal içeren kumaşlar döküntülere neden olabilir. Bebeğin sağlığı ve rahatlığı açısından son derece önemli olan bebek külotlu çorapları, cilde zarar vermeyecek malzemelerden yapılır. %100 pamuktan üretilen, son derece yumuşak, rahat ve içerisinde zararlı madde bulundurmayan bebek külotlu çorapları tercih edilir.

Bebekler alerjilere karşı eğilimlidirler. Bu alerjiler erken yaşta görüldüğünden doktorlar da doğal bazlı şampuan, saç kremi ve losyonları önerirler. Kimyasal içermeyen bebek ürünleri kullanılıyorsa ancak bebeğiniz hala belirli alerjiler geliştirmeye devam ediyorsa mutlaka giydiği ürünler değiştirilmelidir. Bu nedenle bebeklerin ciltleriyle temas eden bebek külotlu çorap üretiminde ve kullanımında özen gösterilmesi gerekir. Bebek sağlığına zarar vermeyen anti-bakteriyel bir yapıda üretilmiş gerekir.

Bebeklerin rahatlığı için bulundukları ortamın sıcaklığı da oldukça önemlidir. Özellikle yeni doğan bebekler ortam sıcaklığına hemen alışamadıklarından yeni doğan bebek külotlu çoraplarının ısı yalıtımı özelliği mutlaka olmalıdır. Hareket kabiliyeti ve esneklik sağlaması da bebek sağlığı açısından önem taşır. Çamaşır makinesinde yıkanıp kurutulma özelliğine sahip olmaları bebek külotlu çorap bakımını kolaylaştıran ve hijyen seviyesini arttıran bir diğer özelliktir.

En Çok Tercih Edilen Bebek Külotlu Çorap Modelleri

Bebek külotlu çorap modelleri; renklerine, desenlerine, bebeklerin yaş durumuna, çizgilerine kadar çok sayıda ürün çeşitliliği sunar. Yaz ve kış sezonlarına göre de değişiklik gösteren modeller, bebeğin cinsiyetine göre farklılık gösterir. Kız bebekler için en çok tercih edilen seçenekler arasında dantelli bebek külotlu çoraplar yer alır. Ürünler, 0-3 ay bebek külotlu çoraplarından 0-6 ay bebek külotlu çoraplarına kadar bebeklerin yaşlarına göre değişkenlik gösterir. Yazlık modeller, hava akışını sağlayan, ince bir yapıya sahip olurken kış sezonuna ait modeller ise bebekleri soğuktan en iyi şekilde korur. %100 pamuktan üretilmiş bu bebek külotlu çorapları, bebeklerin rahat uyku uyuyabilmelerine yardımcı olur. Özellikle kış için özel üretilen bebek külotlu çorapları, kalın bir dokuya sahiptir. Bu doku sayesinde ayakkabı ve botların içerisinde rahatça kullanılırlar. Aynı zamanda kalın tabana sahip ürünler, bebeğinizin rahatça yürümesine ve hareket etmesine de yardımcı olur. Evde veya dışarıda rahatlıkla kullanılabilirler.

Erkek Bebek Külotlu Çorapları

Erkek bebek külotlu çorapları denilince ilk akla gelen sorular; "Erkek bebek külotlu çorap giyer mi?" ve "Erkek bebek külotlu çorap zararlı mı?"dır. Erkek bebek külotlu çorapları bazı kişiler tarafından zararlı olarak algılansa da bu konuyla ilgili herhangi bir sağlık araştırması yoktur. Bu nedenle erkek bebek külotlu çoraplarının kullanılması sağlık açısından zararlı değildir. Tercih edilecekse bir beden büyük tercih edilmesi konu ile ilgili herhangi bir tedirginliği ortadan kaldırabilir. %100 pamuktan yapılmış olması, hava akışını sağlaması, ısı yalıtımı yaparak sıcak-soğuk dengesini sağlaması bakımından pek çok faydalı özelliğe sahiptir. Bu nedenle zarar verme gibi bir özelliği olmasının aksine çok sayıda faydası vardır. Erkek bebekler için en çok taraftar desenli veya siyah bebek külotlu çoraplar tercih edilir. Çok fazla renk ve desene sahip olanlar da erkek bebek külotlu çorap kategorisinde tercih edilenler arasındadır.

Bebeklerinin sağlığını ve rahatlığını düşünen ebeveynlerin vazgeçilmezi olan bebek külotlu çorapları Çorap Toptancısı'ndan temin edebilirsiniz. Sezona ve bebeğin yaşına, cinsiyetine göre üretilen çoraplara ulaşabilir, marka ve modellerine göre farklılık gösteren ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.