sadsad x
asdasd
600 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kolay İade
14 Gün İçerisinde İade Hakkı
İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Bayi Ol Üye Ol Üye Girişi Sepet (0)
FİLTRELE
SIRALA
Kapat
Çocuk Çorap
Toplam 86 ürün görüntüleniyor.
3 4
86 ürün

Çocuk Çorap

Hareketli bir yaşama sahip olan minik ayakları statik ayakkabılar içerisine hapsedilen çocukların daha rahat etmesine yardımcı olan çocuk çorapları pek çok yaş grubuna göre farklı ebat ve desende üretiliyor. Özellikle yalın ayak gezmeyi seven çocuklar için bile birbirinden güzel ve ilgi çekici çocuk çorap modelleri bulunuyor. Çocuklar da kendi zevklerine uygun rengi seçerek günlerini tamamlamak isteyebilirler. Çocuklara özgü tasarlanan pek çok renkli minik eteğin, pantolonun, şortun veya evde pijamasının altına bile çocuğun giymek isteyeceği bir çeşit çoraba sahip olmanız gerekebiliyor. Hem renk detayı hem de modeli ile çocuklara pek çok farklı seçenek sunabilirsiniz.

Çocuk Çorap Modelleri Nelerdir?

Hemen her gün kullanılan bir aksesuar olan çocuk çoraplar, küçücük ayakları rahat ettirme konusunda önemli bir rol üstleniyor. Pek çok çocuk giydiği pamuklu ve rahat çoraplar sayesinde kendini daha güvende hissedebiliyor. Yere basarken, koşarken veya zıplarken çorapları sürekli kirlenen çocuklar için çorap değişikliği gerekli olabiliyor. Büyükten küçüğe tüm yaş grupları için bir nevi ihtiyaç olan çocuk çorap çeşitleri değişik renk ve desenlerde tasarlanarak çocuk beğenisine hitap etmeyi başarıyor. Kaliteli ve sağlıklı çorap ürünlerinin yer aldığı çocuk çorap kategorisinde yer alan ürünleri çocuğunuzla birlikte keşfedebilirsiniz.

Çocuğun Yaşına Uygun Çorap Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çoraplar çocuğun yaşına nasıl hitap eder diye düşünebilirsiniz. Ancak bazı çocuklar özellikle iki yaşlarındayken ayaklarının açıkta kalmasına karşı büyük bir ilgi duydukları için çorap giymekten hoşlanmıyor. Ayakları çıplak bir çocuğun peşine düşüp sürekli çorap teklerini aramaktansa çocuk külotu çorap modelleri ihtiyacınızı karşılayabilir. Çorabı çıkmayan çocuk mecburen bedenini bir pantolon misali saran çorabı ile yaşamaya daha kolay alışabiliyor. Yine tuvalet eğitimine kendi kendine devam eden çocuk yaşlarında özellikle dört beş yaş grubu için çocuk soket çorap çeşitleri uygun olabiliyor. Çocuğun daha kolay hareket etmesine ve kolay giyinmesini sağladığı için bilinçli ebeveynler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu nedenle çorap seçerken çocuğunuzun neye daha kolay adapte olacağı, beğeneceği veya rahat hissedeceği konularına önem vermenizi gerekebilir.

Çocuklar için Bambu Neyi İfade Eder?

Dünyanın hemen her yerinde hızla adından söz ettiren bambu çoraplar, daha sağlık olması nedeni ile özel olarak üretiliyor. Bambu ağacından üretilen doğal kumaş liflerinde yer alan mikron yapıdaki gözenekleri ile tam yalıtım sağlayan bambular, ayakların hava almasını kolaylaştırdığı için sağlıklı bulunuyor. Terleme ile oluşan kötü koku ve pişiklere mani olan çocuk bambu modelleri genellikle doğal nitelikler taşıdığı için tercih ediliyor. Bambu çocuklar için konforu, rahatlığı, yumuşaklığı ve kaliteyi ifade ediyor.

Bambu Çorapların Diğer Çoraplardan Farkı Nedir?

Sağlıklı çorap genel manada yazın terletmeyen kışın üşütmeyen, mantar ve pişik oluşumuna müsaade etmeyen kaliteli çorap anlamına geliyor. Çorap ipliklerinin hangi malzemeden üretildiği bu bağlamda önemli bir değer taşıyor. Çocukların rahat yürümesini sağlayan çoraplar onları dış etkenlerden koruduğu gibi ayaklarının da ayakkabı içinde rahat hareket etmesini sağlamalıdır. Ayakkabıyı çorap giymeden kullanmayı tercih eden çocukların ayakları tahriş olabileceği için mevsime uygun çorap kullanmak fayda sağlayabiliyor. Yumuşak ve esnek bir iplik türü olan bambudan yapılan çoraplar genellikle yaz aylarında ve mevsimsel geçişlerde terlemeyi önlediği için daha sık kullanılabiliyor. Yün çoraplar ise sıcak tutması bakımından kış aylarında ideal olarak tercih edilen çorap malzemelerinden biri. Antibakteriyel olmasına özen göstereceğiniz pamuklu karışım çoraplar ise renk ve desen açısından en zengin türlerden biri olduğu için günlük kullanımda tercih edilebiliyor.

En Güzel Çocuk Çorapları Hangileri Olabilir?

Çocuklar için üretilen çorap çeşitliliği hayli dikkat çekici. 0-6 ay, 0-12 ay ve 6-12 ay çoraplar arasında yerini alan sevimli kahramanlar veya şekiller çocukların dikkatini çekerek ayaklarından çıkartmak istemediği bir aksesuara dönüşebiliyor. Bu çoraplardan bazıları oyuncak detayı barındırdığı için bebeklerin ilgisini çekerek sevimli bir oyun arkadaşı olabilir. Genellikle en güzel çocuk çorapları arasına girmeyi başaran sevimli minik çoraplar, çocuklara hediye olarak düşünüldüğünde de iyi bir seçenek olabiliyor.

Kız Çocuk Çorap Çeşitleri Nelerdir?

Okula gitme döneminin başlaması ile birlikte kız çocuk külotlu çorap ihtiyacı da başlıyor. Erkek çocuk külotlu çorap çeşitleri ise genellikle çocukların kışın üşümemesi için içlik misali kullanılabiliyor. Kız çocukların enerjik ve aktif dünyaları için düşünülen penti çocuk külotlu çorap modellerine de kolayca ulaşmak mümkün. Penti çocuk çorap çeşitleri arasında da dilediğiniz yaş grubu ürünü satın alabilirsiniz. Sevimli, renkli, simli ve şeffaf gibi özellikleri ile kız çocuklarına hitap eden çoraplar tane olarak veya düzine olarak sipariş edilebiliyor. Özellikle 3D modelleri ile sevimli figürleri taşıyan çorapları kız çocukları ayaklarından çıkartmak istemeyebiliyor. Hem giyiminin rahat hem de görselinin çeşitli olduğu pek çok ürünü aynı anda inceleyebilirsiniz.

Bolero Marka Çocuk Çoraplarının Özellikleri Nelerdir?

Genel olarak tüm aile bireylerini düşünerek kaliteli ve sağlıklı çoraplar tasarlayan Bolero marka çoraplar, çocuklar için de ilgi çekici detaylar satışa sunuyor. Küçük yaş grubu için üretilen sevimli oyuncak eklentili çoraplar ile koşarken daha heyecanlı ve mutlu çocuklar görmek mümkün olabiliyor. Bebeklerin ayaklarını yeni keşfettiği dönemde satın alacağınız oyuncak modelli çoraplar ile ayağına uzanmaya çalışan bebeğin heyecanına ortak olabilirsiniz. Sağlıklı malzeme kullanılarak antibakteriyel çocuk ürünlerini satışa sunan Bolero çorap grubunda bulunan çocuk külotlu çorap modelleri hem renkli hem de desenli olarak beğeniye sunuluyor. Dikkat çekmeyi seven kız çocukları için üretilen simli kız çocuk çorapları okulda, evde ve dışarıda çocukların daha rahat hissetmesine olanak tanıyor.

Çocuk Çorapları Ne Tür Malzemelerden Üretiliyor?

Hemen her ün değiştirilmesi gereken çocuk çoraplarını daha uzun süre kullanmak için yıkarken dikkatli olmak gerekiyor. Daha temiz ve yıpranmayan çoraplara sahip olmak adına çoraplarda yazan kullanma talimatlarına uyulması önem taşıyor. Zira sürekli makineye atılan çoraplar bir süre sonra yanlış su ve deterjan tercihi nedeni ile çabucak yenisini gerektirebiliyor. Genellikle ılık su ve sabunlu suyun uygun görüldüğü çoraplar için renklerini korumaları ve hijyeni yakalamaları açısından çıkartıldığı zaman bekletilmeden uygun ısıda ve deterjanla yıkamak gerekiyor. Uzun ömürlü çorap kullanımı için ağartıcı özellikler taşıyan ürünlerin de makineye ilave edilmemesi önemli.

Uzun Ömürlü Olması Açısından Çocuk Çorapları Nasıl Yıkanmalı?

Hemen her ün değiştirilmesi gereken çocuk çoraplarını daha uzun süre kullanmak için yıkarken dikkatli olmak gerekiyor. Daha temiz ve yıpranmayan çoraplara sahip olmak adına çoraplarda yazan kullanma talimatlarına uyulması önem taşıyor. Zira sürekli makineye atılan çoraplar bir süre sonra yanlış su ve deterjan tercihi nedeni ile çabucak yenisini gerektirebiliyor. Genellikle ılık su ve sabunlu suyun uygun görüldüğü çoraplar için renklerini korumaları ve hijyeni yakalamaları açısından çıkartıldığı zaman bekletilmeden uygun ısıda ve deterjanla yıkamak gerekiyor. Uzun ömürlü çorap kullanımı için ağartıcı özellikler taşıyan ürünlerin de makineye ilave edilmemesi önemli.

Çocuk Çorap Fiyatları Ne Kadar?

Çocuk çorabının işlevine, modeline ve niteliğine göre farklı yaş grupları için fiyat seçenekleri bulunuyor. Üstelik her keseye uygun ihtiyaç ve beklentiye göre çeşitli fiyatlarda çocuk çorapları da yer alıyor. Fiyatı en çok tekil mi çoğul mu satıldığı etkiliyor.

Çocuğunuz ya da bir arkadaşınızın, akrabanızın çocuğu için satın alacağınız onlarca çorap seçeneğine Halıstores üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz ürünü güvenle sepete ekleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.