sadsad x
asdasd
FİLTRELE
SIRALA
Kapat
Women's Undershirt & Athlete
Total of 10 products are displayed.
3 4
10 ürün

Bayan ve Kadın Atlet

Atlet kadınların vazgeçilmez iç giyim ürünlerinden biridir. Mevsim ne olursa olsun, atlet giymeyi alışkanlık haline getirmiş olan kadınlar için birçok atlet seçeneği mevcuttur. Yaz mevsiminde, vücudu koruma amaçlı olarak giyilen askılı atlet, ter emici özelliğe sahiptir. Yazlık atlet olarak da tabir edilen ip askılı atletler, aynı zamanda tek başına da giyilebilen bir parçadır. Spor yaparken giyilebilen siyah atlet bayan giyim ürünleri arasındadır. Her kadının sahip olması gereken beyaz atlet kadın modellerinin farklı seçenekleri vardır. Yarım atlet, bayanların dolaplarında, pek çok renk seçenekleriyle beraber kendine yer bulur.

Soğuk kış günlerinde vücudu koruma garantisi veren termal atlet bayanların seçimleri arasındadır. Genellikle sporcu atleti bayanlar arasında gözde olarak bilinse de termal modellerin de şık olduğu görülür. Sporcu atleti kadınların kusursuz fiziklerini ön plana çıkarırken, özel pamuklu kumaşları vücudun sağlığı için önemlidir. Teri emen kumaşlardan yapılan atletlerin ter kokusunu da önlediği bilinir. Termal atletlerin kaliteli kumaştan yapılmış olması, kötü kokulara sebebiyet vermeden vücudu sıcak tutar.

Sporcu Şıklığı

Günlük hayat rutinleri arasına sporu eklemiş olan kadınlar için özel olarak üretilen, bayan atlet modellerinin önde gelenleri, kadın sporcu atletidir. Düzenli olarak yürüyüş yapanlar, spor çorap gibi spor atleti kadınlara özel olarak tasarlayan markalara güvenebilirler. Bayan sporcu atleti, vücuda tam oturan ve teri emen kumaştan yapılmış olmalıdır. Zorlu sporlarla uğraşırken de şık kalmak isteyenler için bayan yarım atlet modelleri imdada yetişir. Mevsim geçişlerinde, kadın yarım atlet modellerinin yeni sezon ürünlerine göz atmakta fayda vardır. Spor atlet bayanların yeni sezon trendlerine uyumlu olarak tasarlanır.

Tarzı Yansıtan Atlet Modelleri

Kadın atlet modelleri renk seçenekleri ve özellikleri itibariyle oldukça farklılık gösterir. Birçok tarz ile uyum sağlayan yarım atlet büstiyer tarzı, kendine güvenen kadınların öncelikli seçimleri arasındadır. Dantelli atlet modelleri ise, kot pantolon üzerine giyilerek şıklık yaratan parçalardan biridir. Topuklu ayakkabı ile de rahatlıkla giyilebilen kalın askılı atlet çeşitleri, spor tarza da uygundur. Spor ayakkabıdan vazgeçemeyenler için kadın spor atletlerin farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.