sadsad x
asdasd
600 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kolay İade
14 Gün İçerisinde İade Hakkı
İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Bayi Ol Üye Ol Üye Girişi Sepet (0)
FİLTRELE
SIRALA
Kapat
Opak Çorap
Toplam 0 ürün görüntüleniyor.
3 4
0 ürün

Opak Çorap

Kadınlar arasında” mus çorap” olarak da adlandırılan opak çoraplar, dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları sebebiyle sıkça tercih edilir. Bu çorapların bir diğer tercih sebebi ise, mini etek veya kürk kaban tarzı kıyafet parçalarının en mükemmel kombin tamamlayıcısı olmalarıdır. Özellikle opak çorap siyah rengi ile kıyafet kombinlerini çok daha sofistike gösterir. Penti siyah opak çorap, bu bakımdan günümüzde kadın çorap tercihlerinde önemli bir yere sahiptir.

Opak Çorap Nedir?

40 denye ve üzeri çoraplar “opak” olarak sınıflandırılır. “Denye” sözcüğü, çorabın dokumasında kullanılan ipliğin ağırlığını, çorabın kalınlığını ifade eder. Dolayısıyla kalın ve dayanıklı çoraplar opak adı altında vitrine çıkarılır.

Opak çoraplar kullanım alanlarına ve ihtiyaçlara göre farklılıklar göstermektedir. Penti opak çorap modelleri arasında bulunan birbirinden şık ve kullanışlı modeller, kullanıcılarını memnun kılacak her alternatifi barındırmaktadır.

Opak Çorapların Özellikleri Nelerdir?

Opak çoraplar teni çok az gösteren, mat görünümlü ve pürüzsüz bir çorap tipidir. Mikrofiber iplik çift kat dokunarak bu çoraplar imal edilir ve bu sayede de yumuşak ve esnektirler. Opak çorapları daha çok öğrenciler ve çalışanlar tercih etmektedir.

Opak külotlu çorap modelleri, kalınlıklarına göre termal özellik kazanabilir. Ten rengi opak çorap modellerinin termal özellikte olması sayesinde, kıyafetlerle uyumu sağlanır ve kış şıklığınızdan taviz vermemiş olursunuz. Ürün, kaban veya kürk tarzı kıyafetlerin mükemmel birer tamamlayıcısı olur.

Opak Çorapların Çeşitleri Nelerdir?

Kadınlar daha çok opak siyah çorap modellerini tercih etse de opak çorap modelleri sınırsız model ve renk ile sunulur. Termal özellikli olanından desenli modellerine, soket çorap modellerinden külotlu çorap modellerine, hamile opak çorap modellerinden yarı opak çorap modellerine kadar sayısız alternatif model kadınların kullanımına sunulmaktadır. Çorap Toptancısı, kullanıcılara kaliteli ve trend opak çorapları yıllardır sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.