sadsad x
asdasd
600 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kolay İade
14 Gün İçerisinde İade Hakkı
İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Bayi Ol Üye Ol Üye Girişi Sepet (0)
FİLTRELE
SIRALA
Kapat
Baskılı Çorap
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
3 4
13 ürün

Baskılı Çorap

Çorap çeşitleri içinden sıyrılan baskılı çorap modelleri, farklı yapıları ile ilgi çeker. Sıradanlıktan haz etmeyen, her zaman farklı tasarımların peşinde koşan, maceracı ruha sahip kitleye hitap eden, kişiye özel baskılı çorap modelleri oldukça fazladır.

Kadın Baskılı Çorap Modelleri Nelerdir?

Kadınlar için birbirinden renkli ve eğlenceli baskılı çorap modelleri bulunur. Ananas, dudak, ördek, çiçek ve kelebek motifli çoraplar, kadınların tarzlarını yansıtmalarına yardımcı olur. Bayan baskılı çorap modelleri arasında çeşitli makyaj malzemelerinden oluşmuş türler de bulunur. Kadınlar için tasarlanan baskılı çoraplarda ünlü ressamların farklı tablolarına da yer verilebilmektedir.

Erkek Baskılı Çorap Modelleri Nelerdir?

Baskılı çorap erkek bireyler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Kolay yıkanan ve uzun ömürlü olan özel baskı çorap modelleri yıllarca rahatlıkla kullanılabilir. Erkekler için daha çok daire, dikdörtgen ya da kare gibi geometrik şekillerden oluşan tasarımlar söz konusudur. Bunun yanı sıra futbol takımlarının amblemlerinin işlenmiş olduğu çoraplar da ilgi görür.

Kişiye Özel Çorap Modelleri Nelerdir?

Kişiye özel olarak tasarlanan çorap modelleri, kişiselleştirilebilir ürünler arasında bulunur. İsime özel çorap tasarımları kişilerin hem isim hem de fotoğraflarını içerebilir. Bunun yanı sıra kişilere özel modellerde, onların farklı yetenek ya da hobilerine de yer verilebilir. Farklı mesleklerdeki kişiler için dijital baskılı çorap türleri yaptırılabilir. Özel bir esnek yapıya sahip olan ürünler, ayağı sıkmadan sararak kaliteli bir görünüme kavuşulmasına yardımcı olur.

Baskılı Çorap Fiyatları Ne Kadardır?

Baskılı çorap yaptırma son zamanlarda birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Basklı çorapların fiyatları modelden modele farklılık gösterir. Çorap fiyatlarında malzeme ve model fiyat üzerinde etkili faktörlerdir. Çorap baskılarının canlı ve kalıcı olması da fiyatlarda farklılık yaratabilir. Canlı ve kalıcı baskıya sahip olan ürünlerde solma, sararma gibi istenmeyen durumlar gerçekleşmez. Bunun yanı sıra fiyatlar baskılı çorapların kalitesine göre de değişiklik gösterir. Ürünlerde kullanılan baskı teknikleri de fiyatlarda çeşitlilik yaratabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.