sadsad x
asdasd
600 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kolay İade
14 Gün İçerisinde İade Hakkı
İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Bayi Ol Üye Ol Üye Girişi Sepet (0)
Penti Çorap Renkleri

Çoraplar, soğuk kış aylarında ayaklarımızı ısıtmak için kullandığımız ürünlerdir. Yaz aylarında ise çorabı, ayakkabıyla direkt temas etmemek için giyeriz. Terleme ve bunun sonucunda ayak kokusu oluşur. Ayakkabı ile olan uyumu ve estetik olarak göze hitap etmesi çorabın aksesuar olarak kullanılmasını da ön plana çıkarıyor. Binlerce renk ve modelden rahat ve estetik olanı seçmelisiniz. Kaliteli çorap, estetiğin ve rahatlığın yanı sıra oluşabilecek ayak hastalıklarını da engeller. Mantar ve ayak kokusu gibi sorunları oluşmadan engelleyecek çoraplar mevcuttur.

Genellikle %100 pamuk çoraplar, insan algısında güvenilirlik ışıklarını yakar. Fakat bu pamuklu çoraplar ayağın nefes almasını engelliyor ve ayakların terlemesine neden oluyor. Nemlenen çoraplar kişiyi rahatsız ediyor ve uzun süre çıkarılmazsa hastalıklara sebep oluyor.

Varis problemi, ayaklarda şişme ya da kan dolaşımı sorunlarından birini yaşıyorsanız, lastiği sıkı ve dar çoraplardan uzak durmalısınız. Aksi halde tedavi daha da zora girecektir.

Penti Çorap

Penti çorap, günümüzde en bilinen çorap markaları arasındadır. Penti, çorap sektörünün lideri konumunda yer alıyor. Bu bilinirliğinden faydalanarak mayo ve iç giyim sektörüne de giriş yaptılar.

Toptan penti çorap alımlarını www.coraptoptancisi.com üzerinden yapabilirsiniz.

Penti Çorap Modelleri

Toptan Penti Bayan Suba Çorap

Suba çorap, ayakkabının dışından çorap giydiğinizi belli etmeyen bir çorap türüdür. Ayak koruyucu olarak bilinen bu çoraplar, ayakkabı ile ayakların temasını engeller ve klasik ayakkabıların tamamlayıcı olarak görev yaparlar. Terlemeyi ve kokuyu engeller.

Toptan Penti Bayan Suba Çorap

Penti Burunsuz Pantolon Çorabı

15 denye kalınlığa sahip bu çorap modeli, yarı parlak ve ince malzemeden üretilmiştir. Burun kısmındaki ekler günlük hayatta ayakları rahasız ediyor. Bu yüzden burunsuz olarak üretilen bu model, Penti’nin en çok bilinen ürünleri arasında yer alıyor.

Toptan Penti Burunsuz Pantolon Çorabı

Toptan Penti Termal Külotlu Çorap

Soğuk kış günlerinde, soğuktan donma noktasına mı geliyorsunuz? Termal külotlu çorap tam aradığınız ürün olabilir. 150 denye kalınlığıyla insanı sıcak tutuyor. Hava alan bu çoraplar, insanı bunaltmıyor ve havasızlıktan doğacak sağlık sorunlarını engelliyor.

Toptan Penti Termal Külotlu Çorap

Penti Yok Gibi Külotlu Çorap

Süper ince yapısı ile bacağınızda çorap yokmuş gibi görünür. Yaz aylarında abiye elbiselerin altına giyilen bu çoraplar bacakları sağlıklı ve güzel gösterir. Külotlu çorap modelleri arasında en ince çorap penti yok gibi külotlu çoraptır.

Toptan Penti Yok Gibi Külotlu Çorap

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.