sadsad x
asdasd
600 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kolay İade
14 Gün İçerisinde İade Hakkı
İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Bayi Ol Üye Ol Üye Girişi Sepet (0)
FİLTRELE
SIRALA
Kapat
Hamile & Büyük Çorap
Toplam 0 ürün görüntüleniyor.
3 4
0 ürün

Hamile & Büyük Beden Çorabı

Hamilelikte dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi iç giyimdir. Bu kapsamda çeşitli modellerde üretilmiş hamilelik çorabı örneklerini piyasada bulabilirsiniz. Bu ürünler genellikle büyük beden çorap kategorisindedir.

Hamile Külotlu Çorabı Nasıl Seçilmelidir?

Hamilelik ciddi anlamda kadınların fizyolojisini etkileyen bir süreçtir. Bu dönemde giyilen hamile çorabı çeşitlerinin de özenle seçilmesi gerekir. Hamile külotlu çorabı seçilirken her şeyden önce kaliteli ve nefes alabilen kumaştan üretilmiş olmasına dikkat edilir. Hamilelikten önceki süreçte olduğu gibi bacakları sıkan çorap modelleri, dolaşımı engelleyeceği için tercih edilmemelidir.

Hamile külotlu çorabı, hamile bayanın karnının üzerine kadar çıkan uzun bir yapıya sahiptir. Özellikle karın kısmına denk gelen bölgenin lastikli olmamasına dikkat edilir.

Gebelik döneminde tercih edilen hamile külotlu çorap modellerinde karın panelinin olmasına dikkat edilmelidir. Anne adayı ancak bu özellikte büyük beden külotlu çorap giyerse kendisini rahat hissedebilir. Bu kapsamda tercih edilecek hamile opak çorap modelleri ihtiyacı karşılar.

Hamile Varis Çorabı Nasıl Olmalıdır?

Varis, hamilelikte sıklıkla karşılaşılan rahatsızlıklardan biridir. Genel anlamda varis rahatsızlığı olan hastalar hamilelik sürecinde varisin ilerlemesi ile karşılaşabilir. Bunun sebebi gebelik hormonlarıdır. Topuk kısmından uygulanacak basınç ile üst kısmın basıncı hamile varis çorabı vasıtası ile azaltılmaya çalışılır.

Hamileler için varis çorabı tercih edilirken çorabın diz altı yerine diz üstüne çıkan modelleri tercih edilmelidir. Hamile varis çorabı bacaklardaki şişkinliklerin inmesine ciddi anlamda katkı sağlar.

Hamilelikte Jartiyer & Fileli Çorap Kullanılır Mı?

Hamilelik süreci hassas bir süreçtir. Bu kapsamda giyilecek olan jartiyer ve fileli çorapların bacakları ve karın bölgesini rahatsız etmeyecek yapıda olması önem arz eder. Bu kapsamda tercih edilen ürünlerin büyük beden jartiyer çorabı ve büyük beden file çorap olması gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.