sadsad x
asdasd
600 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kolay İade
14 Gün İçerisinde İade Hakkı
İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Bayi Ol Üye Ol Üye Girişi Sepet (0)
Renkli Erkek Çorap Modelleri

Renkli Erkek Çorap Modelleri

Daha önce hep siyah-beyaz renkleriyle kullanılan erkek çorapları son yıllarda rengarenk modelleriyle gardıroplardaki yerlerini aldılar. Herkesin severek satın aldığı bu renkli aksesuarlar, özellikle genç yaşlardaki erkek kullanıcıların tarzlarını oluşturmalarına yardımcı oluyor. Kadınların aksine çok fazla takı tercih etmeyen erkek kullanıcılar tarafından daha fazla benimsenen renkli erkek çorap modası, stilleri tamamlarken konfor da sağlıyor.

Renkli Çorap Modelleri Nelerdir?

Renkli çorap modelleri meyve ve hayvan figürlerinden geometrik şekillere uzanan geniş bir çeşitlilik gösterir. Bu eğlenceli çorapların çeşitliliğinin renkleri için de geçerli olduğu söylenebilir. Renkli erkek çorapları, spor ayakkabı çorapları olarak ya da uzun çorap olarak üretilir. Dolayısıyla yaz kış fark etmeksizin erkekler tarafından aksesuar olarak kullanılabilirler.

renkli-erkek-corap-modelleri

Hangi Renk Çorap Kullanılmalı?

Çoraplar, aksesuar olarak kullanılmaya başlanmaları sebebiyle artık pantolon altına ya da ayakkabı içine saklanmıyorlar. Dolayısıyla giyilecek çorabı seçerken kıyafete uyumuna da dikkat etmek gerekiyor. Kullanılan çoraplar çok renkli ve desenli olabileceğinden bazen kıyafetin kalanı bile çoraba uydurulabilir. Örneğin açık renk desenli çoraplar giyiliyorsa siyah düz bir tişörtle siyah bir pantolon tercih edilebilir. Giyilen kıyafet çok desenliyse kullanılan çorapların blok renklerden oluşması önemli. Geometrik desenlere sahip bir gömleğin altına giyilen meyve desenli bir çorap, karmaşık bir görüntü yaratabilir.

Renkli Çorapları Hangi Ayakkabılarla Kullanmalı?

Çorap renk ve desenini seçerken kullanılan ayakkabılara da dikkat etmek gerekiyor. Bu tarz çorapların en iyi uyduğu ayakkabı modeli beyaz spor ayakkabılar olmakla beraber, uygun çorap modelleriyle koyu renk ayakkabılar da kullanılabilir. Tıpkı kıyafet seçiminde yapıldığı gibi, renkli ve desenli bir ayakkabının içine düz renkli çorap, erkek düz ayakkabıların içine ise desenli çoraplar giyilebilir. Kış aylarında giyilen botların içinde uzun çoraplar kullanılarak, bu çoraplar botun biraz yukarısına çekilebilir. Kışa aylarında koyu renkli ancak desenli çoraplar da tercih edilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.