sadsad x
asdasd
600 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kolay İade
14 Gün İçerisinde İade Hakkı
İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Bayi Ol Üye Ol Üye Girişi Sepet (0)
Çorap Kombinleri

Çorap Kombinleri

Son dönemde yeniden trendlere giren uzun çoraplar, renkli külotlu çoraplar ve diz üstü çoraplar kadın modasında aksesuarların önemini ortaya çıkarıyor. Çorap seçimiyle kıyafetlerinizin tüm havasını değiştirebilir, kombinlerinizde şıklığı ve zarafeti yakalayabilirsiniz. 

 

Doğru Çorap Kombini Nasıl Yapılır?

Uzun çorap kombinleri yaparken dikkat edilmesi gereken nokta kıyafetlerinizle renk uyumu sağlayıp sağlamadığıdır. Enerjik bir görünüm elde etmek için yeni sezonda moda olan cıvıl cıvıl desenli çorap kombinlerini tercih edebilirsiniz. Renkli opak çorap kombinleri de daha genç ve dinamik bir tarzı benimseyenler için ideal görünümler arasında.

 

Kombinizin Ana Parçasını Nasıl Belirlersiniz?

Kıyafetlerinizde ön plana çıkaracağınız parçanızı seçerken dikkat etmeniz gereken nokta üzerinizde bu parçayla yarışan başka bir aksesuar ya da kıyafet olmamasıdır. Ana parçanız olarak seçebileceğiniz baskılı ve opak renkli çorap kombinlerinizi daha şık gösterecektir. Özellikle şort ve mini eteklerle diz üstü çorap kombinlerini de tercih edebilir, dikkati çoraplarınıza çekebilirsiniz. 

Hangi Kıyafete Hangi Çorap?

Çorabın uzunluğu, dokusu, rengi ve deseni hangi kıyafetlerinize daha çok yakışacağını ve şık duracağını belirleyen en önemli etkenlerdir. 

 

Desenli Çorap Kombinleri

Desenli çorapları kıyafetlerinizle kombinlerken dikkat etmeniz gereken, üzerinizde bu desenlerle yarışacak başka baskılı ya da desenli kıyafet olmamasıdır. Düz etekler, düz basic tişörtler ve sade, tek renk ayakkabılar desenli çoraplarla birlikte çok iyi gidecektir. 

Renkli Külotlu Çorap Kombinleri

Son dönemlerde renkli çoraplar sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Diz altı çorap kombinleri, renkli, desenli ve cıvıl cıvıl görünmek isteyenler için tercih edilebilecekler arasında. Bordo çorap kombinleri de kumaş ya da kaşe etekler ve basic tişörtlerle tercih edilebilir.

Opak Çorap Kombini

 

Kışlık Şortlar ve Opak Çorap Kombini

Kışlık kıyafetlerle de çorap kombinleri yapabilirsiniz. Kışlık şortlar özellikle opak külotlu çoraplarla birlikte kullanıldığında çok şık görünüyor. File çorap pantolon kombini ise yaz kış tercih edilebilir. Yırtık kotların altına giyilerek alışılmışın dışında kombinler yapabilirsiniz. Bunun dışında file çorapları etek ve şortlarla da kullanabilirsiniz.

 

Çorap Kombini Yaparken Nelerden Kaçınmalısınız?

  • Çok resmi ya da üniforma giymiş gibi görünmek istemiyorsanız, gri çorap kombinleri yaparken seçtiğiniz kıyafetlerin ağır kumaşlar olmamasına özen göstermelisiniz. 
  • Renkli opak çorap kombinleri yaparken çorapların önüne çıkacak kadar canlı renklerde kıyafetleri tercih etmemelisiniz. 
  • Diz üstü çorap kombinlerinizde desenli çorapları tercih etmemeye özen göstermelisiniz, bacaklarınızı kalın gösterebilir.
  • Kahverengi çorap kombinlerinizin sıkıcı ve durağan görünmesini istemiyorsanız kıyafetlerinizde altın detaylar ya da çanta gibi aksesuarlarla destekleyebilirsiniz.
  • Siyah ince çorap kombinleri ve siyah opak çorap kombinleri yaparken kıyafetlerinizde siyah rengi ağırlıklı kullanmanız daha şık ve sofistike bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.