sadsad x
asdasd
Kapat
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
3 4
1 ürün

Termal Mest Çorap

Termal Mest Türkiye'de tescilli bir marka olup kendi üretimini gerçekleştiren ve çorap tamamen gerçek mest olarak kullanıma uygun şekilde üretilmiştir. Termal özelliği ile çok düşük sıcaklıklarda bile ayağı sıcak tutması sebebi ile yaygın olarak kullanılmaktadır. Termal Mest çorap sağladığı rahatlık ve kolay kullanımı sebebi geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Ofis ortamında çalışanlar, açık alanda çalışanlar, ev hanımları gibi soğuk ve sudan korunmak isteyen tüm kullanıcılara hitab etmektedir.

Ürün özellikleri arasında su geçirmez, elastik yapısı sebebi ile ayağı sarar, kas ve eklem ağrılarını engeller, kumaş yapısı itibari ie yıpranmalara karşı son derece dayanıklıdır, herhangi bir bağ ya da aparata gerek duymaksızın ayağınızda sabit olarak durabilmektedir.

Çoraptoptancisi.com size Termal Mest Çorap olarak dilediğiniz bedeni tercih ederek ister bayan çorabı ister erkek çorabı olarak kullanmanız mümkündür. Çoraptoptancisi.com çok al, az öde seçeneği sunarak toptan alıp, toptan çorap fiyatları ile daha fazla indirim fırsatları yakalamanızı sağlıyor. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek Termal Mest Çorap özel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Ürünlerle alakalı merak ettiğiniz soruları (212) 438 33 02 arayarak yada satis coraptoptancisi.com’dan sorabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.