sadsad x
asdasd
Kapat
Toplam 0 ürün görüntüleniyor.
3 4
0 ürün

Mudomay Çorap

Mudomay Çorap 1995 yılında İstanbul’da kurulmuş faaliyetlerini çorap alanında bugüne dek sürdürmüştür. Alanını Erkek çorap olarak seçen Mudomay Çorap bugün ürünlerini üretirken ilk olarak dikkat ettiği ürünün rahatlığı ve doğal ham madde kullanılmış olması. Tüm ürünleri üst düzel sağlık koşulları içeriği ile üretilirken ham madde olarak seçtikleri ipliklerin doğal olması bu konudaki hassasiyetli oluşlarıdır. Mudomay Çorapların bir diğer belirgin özelliği çorap burun kısımları dikişsiz olarak tasarlanmış ve bu sayede giyimi oldukça rahat ve ayaktaki duruşu da çok şıktır.

Çorap içerisinde kullanılan invista soft lycra sayesinde lastik kısmındaki basınç en aza düşerek damarları ve hareket esnekliğini rahatlatarak en son tasarım yöntemi ile üretilip Çoraptoptancisi.com’da en iyi toptan çorap fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Yazlık çorap, kışlık çorap, patik çorap ve diyabetik çorap gibi çorap çeşitleri bulabilirsiniz. 200 iğne sık örme sistemi ile yüksek çözünürlükte şık bir kullanım sağlar. Erkek çorap markaları arasında önemli bir yeri olan Mudomay Çorap ve daha birçok çorap markaları Çoraptoptancisi.com’da!

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek Mudomay Çorap özel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Ürünlerle alakalı merak ettiğiniz soruları (212) 438 33 02 arayarak yada [email protected]’dan sorabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.