Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Penti

Bugün bayan çorap marka öncüsü olan Penti 1950 yılında Mois ve Yasef Kariyo kardeşler tarafından kurulan iki ayrı şirket ile başladı. 1970 yılında bir isim değişikliğine giden Penti ismini Öğretmen Çorap ile değiştirdi. Sebebi ise o yıllarda Türkiye’de o dönem tül çorap sadece öğretmenler tarafından tercih edilmesiydi. 1984 yılında şehirli kadın ihtiyaçlarına da odaklanan Penti markalaşma sürecinin son aşamasına gelip Penti ismine karar verilmiştir. Uluslararası standartlarda üretim yapabilen Penti bugün yılda 86 milyon çift çorap üretiyor.

Mağazasa sayısı Türkiye’de 60 ilde 300 mağaza, Yurt dışında ise 29 farklı ülkede, 106 mağazasına ulaştı. Şuan da Avrupa’nın en büyük ilk 3 bayan çorap üretici firmasından biri ve aynı zamanda dünyaca ünlü birçok çorap markalarının da üreticisi.

Çoraptoptancisi.com size Penti olarak fit, süper ince mat patolon çorabı, burunsuz pantolon çorabı, suba çorap ve külotlu çoraplar çeşitleri ile çok al, az öde seçeneği sunarak toptan alıp, toptan çorap fiyatları ile daha fazla indirim fırsatları yakalamanızı sağlıyor. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek Penti Çorap özel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Ürünlerle alakalı merak ettiğiniz soruları (212) 438 33 02 arayarak yada satis@coraptoptancisi.com’dan sorabilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.