x

Çok Al, Az Öde

Tedarikçi Başvurusu

Yükleniyor
 
Bolero
29,99 TL
Bolero - E19 (12 Çift)
% 14
Bolero
29,99 TL
34,99 TL
Bolero - E46 (12 Çift)
Mudomay
35,99 TL
Mudomay - E43 (6 Çift)
% 48
Bolero
11,99 TL
22,99 TL
Bolero - B05 (12 Çift)
% 17
Bolero
24,99 TL
29,99 TL
Bolero - B06 (12 Çift)
Bolero
17,99 TL
Bolero - B28 (6 Çift)

ÇORAP TOPTANCISI

Çorap, şıklığı tamamlayan bir giyim eşyası olmakla beraber, ayak sağlığı için de oldukça önemli. Kaliteli ve doğal materyaller kullanılarak üretilen çoraplar yaşam kalitenizi artıracaktır. Peki, şık olduğu kadar ayak sağlığını da koruyacak bir çorabı nasıl seçmeliyiz?

Çorap seçimi yaparken, ipliklerin ve kullanılan diğer materyallerin doğadan elde edilen ürünler olmasına özen gösterilmeli. Kaliteli materyallerden üretilen çoraplar, ayaklarınızı sarar, lastikli kısımları ayaklarınızı sıkmaz ve ayaklarınızın rahat olmasını sağlar. Tüm bu sebepler nedeniyle çorap seçimi yaparken pamuk, bambu, yün, kaşmir, angora ve ipek gibi doğal materyallerden elde edilenleri tercih etmek gerekir.

Özellikle kolay yırtılabilir olmasıyla bilinen külotlu çorap gibi modellerde de çorabın yapıldığı malzemeye ve uzun ömürlü olmasına dikkat etmek gerekir. Bu çoraplardan çoklu sayıda almak daha doğru bir karar olacaktır. Giyildiği anda paranızı çöpe atıyormuş hissi veren külotlu çoraplar dayanıksız olmasına rağmen çoğu kadın için alması bir zorunluluk.

Coraptoptancisi.com sizin için Penti çorap , Müjde Çorap, Bolero, Daymod, Dore Çorap, NordSox, Oral Çorap, Termal Mest, Roff Çorap gibi çorap markaları seçkisiyle ucuz çorap ve kaliteli çorap çeşitleri vaat ediyor. Çorap giymeyi hiç istemediğimiz sıcak yaz günlerinde açık ayakkabı giyemiyorsanız kapalı ayakkabınızın içine giymek zorunda kaldığınız çorabı seçerken coraptoptancisi.com bol çeşitli ve uygun fiyatlı çorap çeşitleri ile yine size yardımcı oluyor. Babet çorabı, patik çorap gibi çeşitleri ile yarı açık ayakkabılarınız içine de giyebileceğiniz çoraplarla çoraba dair istediğiniz ne varsa coraptoptancisi.com da ayağınıza geliyor.

Erkek çorap , bayan çorap, bebek ve çocuk çorap modelleri ile tüm ailenizin çorap ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz coraptoptancisi.com uygun fiyatlarıyla da çorap almayı bir zevk haline getiriyor.

Kapalı bir ortama girdiğinde ayakkabısını çıkarmak dahi istemeyen, ayak kokusu problemi yaşayan bireyler de bu sitede aradıklarını bulacaklar. Soğuk kış günlerinde yorgandan dışarı dahi çıkarmak istemediğiniz ayaklarınızı termal çoraplara sarabileceğiniz, sıcak yaz günlerinde ayaklarınızda yayla esintisi hissedebileceğiniz; kısacası her koşula ve her ortama uygun çoraplar coraptoptancisi.com’da!Ücretsiz Kargo
Telefon
Kredi Kartı
Havale & EFT
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
Site Yorumları
Evde çorap satmaya yeni başlamama rağmen bu çorapları çok sattım herkese tavsiye edebilirimmemnune Bardakci
Gelen çorapları merak ediyordum. Son derece güzeldi. Teşekkürlermurat aydın
Müşterilerim ve ben ürün kalitesinden memnunuz hiç bir şikayet almıyorumtuğba özerol başer
Ürünler elime ulaştı çok teşekkür ederim. Özellikle Mudomay ve Bolero yaz için çok güzelmiş.muammer kaymak
Mallarınız gerçekten süper ilgi alaka için sağolunBirkanSimge Akarca
Çoraplarınız çok güzel, toptan fiyatına parekende süper :)Nacihan Birgül
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.